درباره شرکت

دورنمایی از شکل گیری شرکت تکتا تجارت جی

تاریخچه:
درباره شرکت تکتا تجارت جی

شرکت تکتا تجارت جی در سال 1392 در شهر اصفهان، مهد فرهنگ و هنر و تمدن اسلامی و ایرانی با همت چند نفر از متخصصین باتجربه در حوزه انفورماتیک ، بازرگانی بین المللی و مشاوره و سرمایه گزاری تأسیس گردید . در طول سالهای فعالیت،‌ شرکت تکتا موفق گردیده طی مطالعه جامع بازار هدف و نیاز سنجی گسترده در جامعه، با برنامه ریزی استراتژیک، بر بخشی از صنایع در جهت رفع نیاز موجود تمرکز نماید و در این مسیر با استفاده از فرصتهای مطلوب بازار ، جایگاه خود را در کشور در بین رقبا ارتقا دهد و با شعار مشتری مداری و کیفیت محوری، در جهت توسعه و آبادانی ایران عزیز اسلامی نقش آفرینی نماید. ترکیب تخصصی اعضای هیأت مدیره و معاونان این شرکت به گونه ایست که گنجینه ارزشمندی از تجربه و دانش تخصصی را در حوزه های مالی و سرمایه گذاری، فنی و اجرایی، و صنعتی و تجاری در اختیار مجموعه نهاده که این امر در اخذ تصمیمات منطقی با لحاظ منافع و مصالح اصولی سازمان و مشتریان اعم از پیمانکاران ، کارفرمایان، سرمایه گذاران، خریداران و … نقشی انکار ناپذیر دارد اهتمام تکتا در این سالها آن بوده که با بهره مندی از نیروی انسانی بومی دانش محور و متعهد خویش و استفاده از تکنولوژی روز دنیا ضمن شناسایی نقاط قوت و ضعف خود و بررسی دقیق فرصتها و تهدیدهای محیطی، بر غنای توانمندی خویش در صنایع مختلف بیفزاید و حتی در شرایط دشوار تحریمها و بحرانهای داخلی و بین المللی به چرخش چرخه صنعت و اقتصاد کشور یاری رساند که البته حاصل این اهتمام در فعالیتها و پروژه های انجام شده نمایان است .

پیوستن به هلدینگ بزرگ پاسارگاد ایرانیان:

شرکت تکتا در سال 96 با پیوستن به هلدینگ بزرگ پاسارگاد ایرانیان که مشتمل بر 9 شرکت تخصصی می باشد گامی بزرگ در جهت نیل به اهداف آتی خود برداشته است .

درباره شرکت

درباره هلدینگ پاسارگاد:

گروه شرکت های پاسارگاد نزدیک به یک دهه باسیاست گذاری و سازمان دهی مؤثر شرکت های تابعه و مدیریت وظایف هر کدام از این شرکت ها که مکمل یکدیگر می باشند، به هدف نهایی خود که پوشش خدمات مورد نیاز حوزه ICT به صورت جامع و یکپارچه می باشد، رسیده است. از این رو این مجموعه نقش مهمی در تأمین نیازهای داخلی و ایجاد زمینه های رشد روز افزون ثروت عمومی و توسعه پایدار دارد.

گروه شرکت های پاسارگاد با دارا بودن دو هزار متر مربع فضای شرکتی و تعداد ۱۱۰ نفر نیروی انسانی بیمه شده در مجموعه شرکت های هلدینگ و نیز تعداد ۱۵ اکیپ عملیات و اجرا از پیمانکاران معتبر در سطح استان تهران که در حال همکاری با این مجموعه می باشند علاوه بر بومی سازی فناوری های نوین و تأمین نیازهای داخلی، عامل ارتقای استانداردهای ملی و کاهش شکاف بین تکنولوژی داخلی و تکنولوژی روز دنیا بوده است. از این رو این مجموعه در عرصه بین الملل به خصوص بازارهای منطقه ای وارد شده و با شرکت های بین المللی در حال رقابت است.

خدمات تخصصی ما:

خدمات فنی و مهندسی این شرکت همانگونه که در اساسنامه شرکت آمده است  به شرح ذیل می باشد:
انجام کلیه فعالیت های رایانه ای ،طراحی،مشاوره ،اجرا، نظارت ، پشتیبانی ، نگهداری و تعمیرات تجهیزات رایانه ای و سیستمهای مخابراتی و به طور ویژه دیتا سنتر ، سیستم تلفن بر بستر شبکه و تجهیزات اکسس کنترل شامل ( دستگاه های حضور و غیاب ، گیت های تردد ، هند هلد و تجهیزات  وابسته…)  می باشد. در واقع می توان گفت توانمندیهای شرکت تکتا تجارت جی به صورت تیتر وار عبارتند از:
1- پشتیبانی تجهیزات رایانه و شبکه ، اتوماسیون صنعتی و مخابراتی.
2-  مدیریت طراحی ، مشاوره ، نظارت و اجرای پروژه های ICT  و مخابراتی.
3- بازرگانی تجهیرات خاص

چشم انداز مدیریت و خط مشی سازمان :

می توان چشم انداز سازمان را به شرح ذیل تعریف کرد:
قرار گرفتن در میان 10 شرکت برتر در حوزه ی مشاوره و پیاده سازی تخصصی طرح های کلان ICT تا سال 1400

خط مشی سازمان :

  • امانت داری و صداقت
  • چالاکی خلاقیت و نو آوری
  • تکریم سرمایه های  انسانی
  • مسئولیت پذیری و پاسخگویی
  • مشارکت حجمی و کار تیمی

شایان ذکر است خدمات ما با مشاوره شروع می شود ولی با فروش و اجراء به اتمام نمی رسد ، در واقع متخصصین فنی ما در تمامی پروژه ها خدمات پس از فروش و جلب رضایت مشتریان را از اصلی ترین تعهدات خود به حساب آورده به عبارتی رویکرد ما در اجرای پروژه ها منحصر به فروش ویا اجرا نمی باشد .بلکه در زمینه های متفاوت با مشاوره و کارشناسی خاص به همراه نیاز سنجی دقیق مشتری راهکاری را به مشتری ارائه می دهیم که بتوان از آن به عنوان یک انتخاب درست و کارآمد و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه یاد کرد.

همکاران ما :

ارتباط پاسارگاد ایرانیان : www.epinetwork.net

دی ارتباط شبکه ایرانیان : www.daytni.ir

فرتاک پاسارگاد ایرانیان : fartaknet.ir

سامان پاسارگاد ایرانیان:  esaman24.com

برخی از مشتریان ما :

 

فهرست