برندهای تجاری

سیستمهای نظارت تصویری

تنوع محصولات، کیفیت بالا، گارانتی چند ساله و قیمت مناسب، اصلی ترین دلایل توسعه بازار و فروش محصولات این شرکت در جهان می باشند.
شرکت تیاندی یکی از سه شرکت پیشرو در زمینه سیستم‌های نظارت تصویری در کشور چین می‌باشد. این شرکت دارای قوی‌ترین تیم تحقیق و توسعه با حضور ۵۰۰ کارشناس مجرب می‌باشد.
این شرکت یکی از ۳۲ عضو اصلی ONVIF (به اصطلاح Full Member) می‌باشد. این بدان معنی است که نه تنها دوربین‌ها و محصولات تیاندی در بالاترین سطح استانداردهای جهانی قرار دارند بلکه مهندسان این شرکت در توسعه و به روز رسانی این استاندارد جهانی دخیل بوده و از دانش آنها در این زمینه بهره گرفته می شود.
جالب است بدانید که دوربین‌های مداربسته تیاندی صاحب تکنولوژی بالاتری نسبت به سایر دوربین‌های چینی بازار ایران می‌باشند و توانسته در بسیاری از پروژه‌های حفاظتی به دلیل قیمت وکیفیت فوق العاده خود به برندی موفق در بازار ایران و جهان تبدیل گردد.

Tiandy Video surveillance

ویژگی های شرکت Tiandy

۲۰سال سابقه فعالیت
۱۶۰۰ نفر پرسنل
۵۰۰ نفر مهندس
کارخانه به وسعت یکصد هزار متر مربع در شهر تیانجین چین
جزو ۵۰ شرکت برتر در حوزه صنعت حفاظت الکترونیک
یکی از ۳۲ عضو اصلی ONVIF
جزو ۵۰ شرکت برتر چین در صنعت نظارت تصویری در سال ۲۰۱۵

معرفی تجهیزات نظارت تصویری برندTiandy

شرکت Avigilon (اویجیلون)

شرکت Avigilon در سال ۲۰۰۴ میلادی در ونکوور کانادا تاسیس شد. این شرکت به سرعت در زمینه تولید محصولات نظارتی و امنیتی پیشرفت کرده و در جمع بزرگترین تولیدکنندگان این نوع محصولات در دنیا قرار گرفت. در زمینه‌ دوربین‌های تحت شبکه (IP) ، نرم افزار مدیریت تصاویر (VMS) و تجهیزات آنالیز و پردازش تصاویر (ویدیوآنالتیک)، تجهیزات پردازش هوشمند تصاویر، تجهیزات و نرم افزار کنترل دسترسی فعالیت دارد که در همه موارد ذکر شده جزو سه  تولید کننده  برتر جهان در صنعت مربوطه می‌باشد.

شرکت Avigilon محصولات خود را به بیش از ۱۲۰ کشور جهان ارائه می‌دهد و دارای نمایندگی‌های مختلفی در سطح جهان می‌باشد. دفتر رسمی این برند در منطقه خاورمیانه نیز در دبی واقع است.

محصولات

محصولات این شرکت شامل محصولات نظارت تصویری، کنترل دسترسی و آنالیز تصاویر می‌باشد. از جمله محصولات نظارت تصویری این شرکت می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • تجهیزات ذخیره‌سازی تحت شبکه
  • نرم‌افزارهای مدیریت تصاویر VMS
  • نرم افزار و سخت افزار آنالیز و پردازش تصاویر (Video Analytics)
  • کیبورد کنترل
  • دستگاه‌های کدگذار (Encoder)
  • و …
فهرست