مشاوره و فروش Cisco Devices

شرکت «سیسکو سیستمز» (Cisco Systems) شرکت آمریکایی تولیدکنندهٔ تجهیزات شبکه (Network) است که مرکز آن در شهر سن‌خوزه، کالیفرنیا در ناحیه معروف به سیلیکان ولی در ایالت کالیفرنیا قرار دارد. این شرکت محصولات مربوط به شبکه و ارتباطات را طراحی می‌کند و با سه نام تجاری مختلف سیسکو، لینکسیس و ساینتیفیک آتلانتا به فروش می‌رساند. در ابتدا، سیسکو فقط روترهای چند پروتکل تولید می‌کرد ولی امروز محصولات سیسکو را در همه جا از اتاق نشیمن گرفته تا شرکت‌های ارائه دهنده خدمات شبکه می‌توان پیدا کرد.

فروش Cisco Devicesشرکت تکتا تجارت جی در زمینه مشاوره و فروش محصولات سیسکو آماده ارائه خدمات می باشد .

 

مشاوره ، طراحی ، فروش تجهیزات Cisco Systems اعم از :

 • Router
 • Switch
 • Module
 • IP Phone
 • Access Point

پیاده سازی راهکارهای تخصصی سیسکو همچون :

 •  Full Redundancy
 • QoS , VTP , VRF
 • Cisco Prime Infrastracture
 • Cisco ISE , AAA
 • Cisco Vlan Security
 • Cisco Unified Management , CUCM , CSM , CUM
 •  Cisco Voice Sulotions & Security

 

متخصصین ما پاسخگوی شما هستند . جهت مشاوره و استعلام تعرفه و قیمت تماس بگیرید:

021 88 61 28 45

 

اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Cisco Systems

روترهای Cisco

Router یکی از دیوایس های مورد استفاده در شبکه می باشد که در لایه ی سوم OSI (لایه Network) کار می کند. Router بین شبکه های مختلف مسیر یابی می کند و دقیقا به همین دلیل باید حداقل دو عدد اینترفیس داشته باشد که Net ID های آنها حداقل یک بیت با هم فرق داشته باشند.شرکت های زیادی هستند که تجهیزات شبکه مانند Router و دیگر دیوایس های مورد استفاده را تولید می کنند.

به این سبب Router ها نیز برند ها و مدل های مختلفی دارند اما همانطور که همه می دانیم بهترین شرکت تولید کننده تجهیزات شبکه، شرکت Cisco است که نه تنها تجهیزات بلکه صادر کننده علم شبکه به دنیا نیز می باشد.Routing علمی است که Cisco به دنیا معرفی کرد و کاریست که روتر ها برایمان انجام می دهند. به طور کلی Routing به معنی ارسال بسته از مبدا به مقصد بر اساس پرتکل ها ،آدرس لایه سومی (IP) و Routing Table یک روتر می باشد.

 

مشاوره و فروش Cisco Devicesسوئیچ های Cisco

برای اتصال دستگاه های مختلف در شبکه از سوییچ استفاده می شود .سوییچ ها جزو تجهیزات پسیو شبکه همان قلب تپنده شبکه های Star یا ستاره ای هستند که وظیفه انتقال ترافیک را بر عهده دارند.سوئیچ های شبکه ای قادر به پشتیبانی از تمامی دستگاه ها و وسیله های ارتباطی می باشند. بطوری که برای دستگاه های اترنتی، قادر به تأمین سازی چهار یا هشت کانکشن هستند.

مشاوره و فروش Cisco DevicesAccess Point

Access Point یا Wireless Access Point که به فارسی به معنی نقطه دسترسی می باشد در واقع اسمی است که ما بر روی یکی از تجهیزاتی گذاشته ایم که در شبکه های بیسیم یا وایرلس مورد استفاده قرار می گیرد. این تجهیزات که یه صورت اختصاری به آنها AP یا WAP هم گفته می شود در شبکه های کامپیوتری به تجهیزاتی گفته می شود که عملکردی شبیه به سویچ شبکه های کابلی در شبکه های بیسیم دارند ، بدین معنی که این امکان را فراهم می کنند که از طریق آنها شما بتوانید چندین سیستم کامپیوتری را از طریق شبکه های بیسیم به همدیگر متصل کنید.

به شبکه های محلی که با استفاده از Access Point ها به هم متصل می شوند به جای اینکه LAN بگوییم Wireless LAN یا WLAN هم می گوییم. Access Point ها را معمولا به شکل AP نمایش می دهند ، این دستگاه ها یک عملکرد مرکزی دارند ، تمامی سیگنال های رادیویی را دریافت و ارسال می کنند که در اکثر مواردی که در شبکه های کامپیوتری می باشد سیگنال های Wi-Fi نیز شامل می شود. معمولا از AP ها در شبکه های کوچک و یا شبکه های عمومی اینترنتی برای ایجاد Hot Spot استفاده می شود.

 

IP Phone

در تلفنهای تحت شبکه  همگرایی شبکه‌های صوت ودیتا امکان‌پذیر می‌باشد، IP-Phone یک دستگاه دیجیتالی باهوش با واسط شبکه  LAN می‌باشد، IP-Phone دارای یک آدرس IP وکانکتورهای استاندارد (RJ- 45) می‌باشد لذا اینگونه تلفنها می‌توانند درون هرپورتی درشبکه LAN قرار گیرند. از آنجائیکه به تلفنهای مذکور آدرس IP اختصاص می‌یابد لذا امکانات در آن بسیار زیاد است و این امکانات و قابلیت‌ها بستگی به Feature‌ هایی که تولیدکنندگان روی آن قرار می‌دهند دارد. کاربردهای مــهم آن شامل Unified Messaging، Collaboration، کنفرانس وغیره می‌باشد. با  IP-Phone ها کاربران می‌توانند Extension خودشان را باخود حمل کرده بطوری که هرگز یک مکالمه‌ را از دست ندهند. با استفاده‌ از این تلفنها می‌توان ارتباطات کنفرانس ایجاد نمود. می‌توان اطلاعات web را درحال پاسخ به مکالمه خواند و یا به یک سرویس Web based  برای چک کردن پست الکترونیکی، وضعیت هوا، شرایط ترافیک یا چک کردن موجودی خود در بانک Login کرد.

فهرست